Zadaszenia i przekrycia membranowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem konstrukcji membranowych - koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekty warsztatowe konstrukcji stalowej oraz konfekcji membrany.

Decydując się na usługi projektowe naszego biura masz gwarancję najwyższej jakości. Nasza dokumentacja jest szczegółowa, a zarazem czytelna. Naszą dokumentację cechują przystępne, dobrze przemyślane rozwiązania. Dzięki temu wykonanie nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji jak przekrycia membranowe czy zadaszenia membranowe nie stanowi problemu.

Czym jest projekt montażu ?

To projekt, w którym sprawdza się każdy stan w jakim znajduje się konstrukcja i jej elementy od początku montażu do jej zakończenia, ustala się sposób transportu elementów. Zgodnie z rozporządzeniem projekt technologi i montażu jest obowiązkowy w przypadku prowadzenia robót montażowych.

Dlaczego jest ważny?

Dobrze sporządzony projekt technologi montażu gwarantuje bezpieczeństwo na budowie, szybki i bezproblemowy montaż elementów konstrukcji. Szczególnym przypadkiem są konstrukcje membranowe oraz linowe, w tych przypadkach bez projektu montażu nie da się w sposób prawidłowy zmontować konstrukcji. Potrzebne są dokładne wyliczenia długości lin, kolejności ich montażu i sposobu napinania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla biur projektowych jak i firm wykonawczych, które chcą mieć pewność, że nie spotkają ich nieprzewidziane sytuacje podczas montażu konstrukcji. Zapraszamy do współpracy.