Projekty konstrukcji stalowych

Wykonujemy projekty konstrukcji stalowych oraz przemysłowych, które opracowujemy wykorzystując najnowsze oprogramowanie SolidWorks oraz SOFiSTiK. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań eliminujemy błędy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy wykonywaniu i montażu planowanych przez nas konstrukcji.

Projektujemy każdy rodzaj konstrukcji stalowej m.in.:

  • hale
  • obiekty przemysłowe
  • obiekty sportowe
  • obiekty handlowo-usługowe

Jasna i czytelna dokumentacja dla wygody Klienta

Nasza dokumentacja warsztatowa jest precyzyjna i dostosowana do technologii produkcyjnej wytwórni konstrukcji stalowych. Projekty hal oraz obiektów przemysłowych tworzymy na podstawie powierzonej nam dokumentacji budowlanej lub w oparciu o indywidualne potrzeby zamawiającego.

Dokumentację warsztatową lub wykonawczą dostarczamy nie tylko w postaci papierowej, ale również w postaci plików e-drawings, dzięki czemu model i rysunki warsztatowe można oglądać na każdym komputerze (bez dodatkowego oprogramowania). Pozwala to na szybką wymianę informacji w zespole i przyspiesza uzgodnienia

Do projektowania wykorzystujemy oprogramowanie SolidWorks, co pozwala sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom tworząc przejrzyste i czytelne rysunki. Zastosowanie tego narzędzia do tworzenia dokumentacji warsztatowej umożliwia szybkie wprowadzanie zmian, bez obawy o błędy w rysunkach.

Montaż i projektowanie konstrukcji stalowych na Śląsku

Wykonujemy również projekty budowlane i wykonawcze wraz z obliczeniami statycznymi oraz oferujemy optymalizację oraz montaż konstrukcji stalowych. Jesteśmy liderem tych branż na polskim rynku, a oprócz najnowocześniejszego oprogramowania posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, który w naszym biurze znajdującym się na Śląsku stworzyli setki, jeśli nie tysiące, wspaniałych wizji.

Oprócz tego, iż tworzymy projekty obiektów przemysłowych, hal oraz innych budynków, zajmujemy się również bezpośrednio ich montażem. Jest to idealne rozwiązanie, by zaplanowana przez nas konstrukcja powstała w taki sposób, w jaki było to szczegółowo omówione z Klientem. Zatrudniając nas do wykończenia operacji masz pewność, iż wszystkie szczegóły, z obawami oraz prośbami włącznie, zostaną przekazane naszym fachowcom.

Projektowanie obiektów sportowych

Wielką popularnością cieszą się nasze projekty obiektów sportowych, które wykonujemy dla miast, gmin oraz budynków oświaty. Planujemy odpowiednie wymiary pomieszczeń oraz podział hali na sale, by umożliwić odbywanie się zajęć kilku grup jednocześnie. Odpowiedni montaż hali sportowych również stanowi dla nas wyzwanie, ponieważ każdy plan wymaga dostosowania się do warunków gospodarczych, takich jak ograniczone miejsce na budowę hali, co wymaga zastosowania kreatywnych rozwiązań, z których słynie nasza firma.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz bezpośrednim kontaktem w celu omówienia szczegółów zaplanowania lub/oraz montażu hal sportowych, obiektów przemysłowych lub konstrukcji stalowych, które w pełni spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.