Projekty konstrukcji stalowych

Wykonujemy projekty konstrukcji stalowych, które opracowujemy wykorzystując najnowsze oprogramowanie SolidWorks oraz SOFiSTiK. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań eliminujemy błędy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy wykonywaniu i montażu projektowanych przez nas konstrukcji.

Projektujemy każdy rodzaj konstrukcji stalowej m.in.:

  • hale
  • obiekty przemysłowe
  • obiekty sportowe
  • obiekty handlowo-usługowe

Nasza dokumentacja warsztatowa jest precyzyjna i dostosowana do technologii produkcyjnej wytwórni konstrukcji stalowych. Projekt tworzymy na podstawie powierzonej nam dokumentacji budowlanej lub w opraciu o indywidualne potrzeby zamawiającego.

Do projektowania wykorzystujemy oprogramowanie SolidWorks, pozwala to sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom tworząc przejrzyste i czytelne rysunki. Zastosowanie tego narzędzia do tworzenia dokumentacji warsztatowej umożliwia szybkie wprowadzanie zmian, bez obawy o błędy w rysunkach.

Dokumentację warsztatową lub wykonawczą dostarczamy nie tylko w postaci papierowej, ale również w postaci plików e-drawings dzięki czemu model i rysunki warsztatowe można oglądać na każdym komputerze (bez dodatkowego oprogramowania). Pozwala to na szybką wymianę informacji w zespole i przyspiesza uzgodnienia.

Wykonujemy również projekty budowlane i wykonawcze wraz z obliczeniami statycznymi, oferujemy optymalizację konstrukcji stalowych.