Pasja, precyzja i doświadczenie, te pojęcia towarzyszą nam każdego dnia w naszej pracy. Stawiamy czoła wielkim wyzwaniom projektowym i zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie każdego problemu. Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów. Naszą specjalnością stały się konstrukcje membranowe, linowe i stalowe, jak również optymalizacja konstrukcji. Projektujemy zadaszenia membranowe! 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz czym się zajmujemy

Zadaszenia i przekrycia membranowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem konstrukcji membranowych - koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekty warsztatowe konstrukcji stalowej oraz konfekcji membrany.

Projekty konstrukcji stalowych

Wykonujemy projekty konstrukcji stalowych, które opracowujemy wykorzystując najnowsze oprogramowanie SolidWorks oraz SOFiSTiK. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań eliminujemy błędy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy wykonywaniu i montażu projektowanych przez nas konstrukcji.

Konstrukcje namiotowe

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą i montażem konstrukcji namiotowych. Zaliczamy do nich hale namiotowe, które posiadają bardzo uniwersalne zastosowania.

Optymalizacja konstrukcji

Projektujemy korzystając z innowacyjnego połączenia oprogramowania (tj. Allplan BIM Inżynieria, SolidWorks, SOFiSTiK), co sprawia, iż sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom.

Tkaniny techniczne easyASM

Dostarczamy tkaniny techniczne do zadaszeń membranowych. Poza najwyższej jakości materiałem zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Obecnie na naszych deskach kreślarskich

Zielony Amfiteatr w membranie

Z północnego-wschodu powoli przenosimy się na zachód Polski. W gminie Nowa Sól rozpisano projekt na zagospodarowanie i rewaloryzację terenów zielonych. Jedno z założeń projektowych obejmuje fragment przy jeziorze Lubięcińskim, gdzie planowane jest stworzenie "zielonego Amfiteatru". Jesteśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie i wykonanie sceny oraz jej zadaszenia oczywiście w konstrukcji membranowej.