Innowacyjne Ogniwa Fotowoltaiczne w Technologii PVC i ETFE 

Przyszłość Zielonej Energii - już teraz dostępna!

W odpowiedzi na rosnące potrzeby współczesnego, dynamicznego świata, z dumą przedstawiamy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii fotowoltaicznej, które są nowością na rynku w naszym kraju.

Nasza oferta obejmuje montaż paneli fotowoltaicznych bezpośrednio do tkaniny PVC, stanowiącej poszycie zadaszenia membranowego. Dzięki temu rozwiązaniu panele fotowoltaiczne nie zajmują dodatkowej przestrzeni, a jednocześnie zapewniają czyste i ekologiczne źródło energii elektrycznej.

Ponadto proponujemy montaż poduszek ETFE z wbudowanymi ogniwami fotowoltaicznymi w dodatkowej warstwie folii. Materiał ETFE, z którego wykonane są poduszki, przepuszcza promienie słoneczne oraz promieniowanie UVA i UVB, co umożliwia montaż ogniw fotowoltaicznych w środkowej warstwie poduszki. Stosowanie paneli fotowoltaicznych wewnątrz poduszek pozwala zaoszczędzić miejsce, jednocześnie izolując instalację fotowoltaiczną od czynników zewnętrznych, takich jak brud czy liście. Tym samym zyskujemy wyższą wydajność, a także wpuszczamy naturalne światło do wnętrza budynku.

Współpracując z nami, inwestujesz w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu zielonej energii, które przyczynią się do poprawy jakości życia oraz ochrony środowiska. Skorzystaj z naszych usług już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów!