Zimowy Wyczyn na Stadionie Poloni: Abastran Realizuje Innowacyjne Zadaszenie!

Firma Abastran kontynuuje prace nad innowacyjnym poszyciem membranowym zadaszenia trybun na stadionie Poloni w Nysie, pomimo trudnych warunków zimowych

Stadion Piłkarski Polonia, Nysa, Polska – W zimowych warunkach, gdzie każda praca na zewnątrz staje się wyzwaniem, firma Abastran kontynuuje swoje prace na stadionie Poloni w Nysie. Kluczowym elementem tego projektu jest montaż poszycia membranowego zadaszenia trybun – zadanie wymagające precyzji i doświadczenia.

Realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki skupieniu się na zagadnieniach technicznych i niezwykłemu zaangażowaniu pracowników. Mimo trudnych warunków pogodowych, zespół montażowy wykazuje się nie tylko wysokim poziomem umiejętności, ale także niezachwianą determinacją, aby prace przebiegały zgodnie z planem.

Projekt techniczny, opracowany na zlecenie generalnego wykonawcy Dabro-Bau, stanowi fundament dla działań na miejscu. Jego szczegółowość i precyzja są odzwierciedleniem profesjonalizmu i doświadczenia firmy Abastran, co po raz kolejny udowadnia ich kompetencje w realizacji skomplikowanych projektów inżynieryjnych.

To już trzecia współpraca firmy Abastran z Dabro-Bau przy budowie stadionów, co świadczy o ich solidności i zdolności do realizacji zaawansowanych technologicznie przedsięwzięć. Sukces ten jest również wynikiem ciężkiej pracy każdego członka zespołu, których profesjonalizm i wytrwałość w obliczu wyzwań pogodowych zasługują na szczególne uznanie.

Projekt zadaszenia na stadionie Poloni nie tylko podnosi standardy budownictwa sportowego w Polsce, ale także stanowi świadectwo tego, jak zaawansowane technologie i ludzki wysiłek mogą wspólnie tworzyć wyjątkowe dzieła inżynierii.