To już 10 lat!

Dokładnie 23 kwietnia 2024 roku firma Abastran świętowała swoje dziesiąte urodziny!

To wyjątkowy moment, by spojrzeć wstecz na drogę, którą przeszliśmy od skromnych początków w poddaszu domowym, gdzie nasz prezes, Łukasz Dłucik, założyciel i mózg operacyjny Abastran, zaczął od marzeń. 


Dzięki jego wizji i determinacji, firma rozrosła się z małego biura do międzynarodowego przedsiębiorstwa, które na swoim koncie ma ponad 250 projektów i 66 zrealizowanych obiektów. Przy każdym kroku, nasz Prezes był przewodnikiem, inspirując zespół do innowacji i ciągłego doskonalenia.


Abastran to nie tylko firma, ale też wspólnota i struktura, do której każdy z nas dołożył swoją unikatową cegiełkę. Odzwierciedlają one indywidualne charaktery, zaangażowanie i usposobienie każdego z członków naszej firmy. 


Dziesięć lat to dopiero początek dla Abastran. Przed nami kolejne dekady rozwoju, innowacji i projektów, które nie tylko zmienią krajobrazy, ale także sposoby, w jaki ludzie myślą o przestrzeni i jej użytkowaniu. Z naszym zaangażowanym zespołem i liderem takim jak Łukasz, przyszłość wygląda obiecująco.


Każdy członek zespołu ma powód do dumy,  ponieważ Abastran to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z pasją, a każdy pracownik jest integralną częścią naszego sukcesu.

Dziękujemy!